Choď na obsah Choď na menu
 


Guns n Roses

21. 6. 2009

Guns n Roses

Obrazek
História skupiny

1985
- Rose (vl. m. Wiliiam Bailey, nar. 1962 - svoje pravé priezvisko Rose sa dozvedel až ako 17-ročný, pretože jeho skutočný otec odišiel z domu, keď bol William ešte nemluvňa, a matka Sharon sa druhý raz vydala za L. Stephena Baileyho) z mesta Lafayette, lndiana, USA, si vyberie meno Axl podľa jednej z miestnych kapiel, s ktorou účinkoval v Indiane (svoje prvé hudobné skúsenosti získal vo veku 5 rokov ako člen kostolného zboru), a stopom odchádza do kalifornského mesta Los Angeles, kde sa má stretnúť so svojím starým priateľom Stradlinom (vl. m. Jeffrey Isbell), ktorý má za sebou roky neúspešného účinkovania v losangeleských kluboch. Dvojica sa spoji s gitaristom Traciiom Gunsom a založí skupinu Rose, potom Hollywood Rose a neskôr LA Guns. Adler (nar. v Ohiu) so Slashom (vl. m. Saul Hudson, nar. v Stoke-on-Trent, Staffordshire, UK) (jeho otec Anthony je autorom obalov LP platní, okrem iných albumu Joni Mitchell Court And Spark, a matka Ula je módna návrhárka a autorka kostýmov Davida Bowieho z filmu "The Man Who Feli To Earth"), spolužiaci zo strednej školy Bancroft Juníor, hrajú v skupine Road Crew, keď Slash uvidí Rosea a Stradlina v Losangelskom klube Gazzari's. (Adler predtým neuspel v skupine Poison, kde ho nahradil C.C. DeVille.) Posledným členom kapely je McKagan (vl. m. Michael McKagan), člen skupín zo Seattlu, ktorý zareaguje na inzerát, hľadajúci basgitaristu pre skupinu Road Crew. Členovia sa zhodnú v chuti hrať zemitý a dráždivý rock'n'roll a vyberú si nový názov, pretože predtým zamietli návrhy ako Heads Of Amazon a AIDS. Na prvý oficiálny koncert v Los Angeles sa dostavia dvaja diváci. Kapela sa stane miestnym kultovým favoritom, spájajúcim svoje predstavy punkového, níhilízmu s tradičným heavy metalom.
Jún
- Súbor začína americké turné "The Hell Tour '85".
1986 Máj
- Guns N' Roses vydávajú v náklade 10 000 exemplárov LP Live... Like A Suicide so 4 skladbami na značke Uzi/Suicide.
Júl
- Po intenzívnom koncertovaní v Kalifornii a ponukách od nahrávacích spoločností podpisuje súbor celosvetovú zmluvu so spoločnosťou Geffen Records prostredníctvom jej šéfredaktorov Toma Zutauta a Teresy Ensenat. Ešte pred podpisom si Rose oficiálne zmení meno na W. Axl Rose.
Keď skupina odmietne ponuku manažéra Aerosmith Tima Collinsa a vyhodí svoju pôvodnú manažérku Vicky Hamilton, podpisuje manažérsku zmluvu s tímom Alan Niven a Doug
Goldstein zo spoločnosti Satrvinski Brothers Management.
August
- Skupina začína nahrávať v štúdiu Rumbo v Canoga Park Los Angeles s producentom Mikeom Clinkom.
1987 Január
- Geffén vydáva LP Live... Like A Suicde, ktorá predtým vyšla na značke Uzi/Suicide.
Apríl
- Skupina účinkuje ako predkapela na americkom turné Iron Maiden, ale v polovici šnúry musí odstúpiť pretože Rose stratí hlas. V tom istom období posielajú Slasha na Havajské ostrovy zbaviť sa návyku na narkotiká. Väčšina členov kapely sa netají problémami s drogami a alkoholom.
Jún
- Pri prvej návšteve v UK vystúpi kapela v londýnskom klube Marquee.
Júl
- Začiatok amerického turné, tentoraz ako predkapela Mótley Crue.
August
- Vychádza debutová LP Appetite For Destruction nahratá v štúdiu Daryla Dragona Rumbo Recorders. Autorom skladieb, aranžmán a zároveň interpretom je celá skupina a producentom je Mike Clink. Album začína pomaly stúpať v rebríčkoch v USA i v UK.
Október
- Welcome To The Junqle vystúpi v UK na #67.
November
- GNR prichádzajú do UK na svoje prvé turné po veľkých scénach a ako predkapelu si berú heavy-metalovú formáciu Faster Pussycat. Medzi koncertmi je aj vypredané predstavenie v londýnskom Hammersmíth Odeon. Pri barovej šarvátke si Adler zlomí ruku a za bicími ho nahrádza bubeník skupiny Cinderella Fred Coury.
1988 Máj
- Počas štrnástich mesiacov nepretržitého koncertovania začínajú Guns N' Roses turné po najvýznamnejších scénach USA ako predkapela Aerosmíth, ale čoskoro sa stanú hlavnými interpretmi oni sami. McKagan sa žení a na jeden spoločný koncert s Aerosmith nájde za seba náhradu.
August
- Debutový album sa po 57 týždňoch v rebríčku konečne prebojuje na # 1 v USA, keď jeho predaj už prevýšil 5 miliónov exemplárov. V UK sa o rok dostane na #5. Skupina prerušuje americké turné, aby vystúpila na deviatom ročníku festivalu "Monsters Of Rock" v Castle Donington, Leicestershire, pred odhadovanými 92 000 divákmi. Ich tretie vystúpenie na veľkom festivale je prekazené, keď paródia na davový "tanec" pri piesni It's So Easy zapríčiní 2 úmrtia. Kapela sa o tom dozvie až po skončení svojho bloku a Rose pri odchode zo scény divákom údajne zaželal: "Dobre si to tu užite a nepohlušte sa," pričom skupina svoje vystúpenie už predtým tri razy prerušila a pokúšala sa upokojiť divákov. Súbor sa neskôr pripojí k turné Iron Maiden "Summer '88", ale keď Rose stratí hlas, musí niektoré kalifornské koncerty odrieknuť.
September
- Skladba Sweet Child O'Mine, venovaná Axlovej priateľke, vedie americký rebríček, hoci Axl sa hnevá, že spoločnosť Geffen ju skrátila zo šiestich na štyri minúty. V UK vystúpi singel na #24.
Október
- Welcome To The Jungle z posledného filmu s Clintom Eastwoodom "Dead Pool", v ktorom možno skupinu zazrieť v epizódnej úlohe (skladba sa stane hymnou fanúšikov futbalového klubu Cincinnati Bengals), vstúpi do rebríčka v USA na #57 a v UK na #31,. kde vychádza na singli s dvoma A stranami so skladbou Night Train. Rose hosťuje pri nahrávaní tretieho sólového albumu Dona Henleyho.
November
- Po skončení amerického turné s Aerosmith, počas ktorého Rosea v mestách Atlanta, Chicago a Philadelphia zadržala polícia, skupina ruší plánovanú návštevu UK s Metaliicou a dáva prednosť dlhšiemu odpočinku. Reedícia singla Welcome To The Jungle s B stranou Nightrain sa tentoraz v UK prepracuje na #24.
December
- Vychádza minialbum s ôsmimi skladbami G N' R Lies, na ktorom sú štyri skladby zo staršej LP Live - Like a Suilcide a štyri nové nahrávky. Skupina koncertuje v Japonsku a jej album Appetite For Destruction sa za 6 miliónov predaných exemplárov stane multiplatinovým. Welcome To The Jungle skončí v USA na #7.
1989
- Album G N' R Lies vystúpi po 39 týždňoch v rebríčku na #2 v USA a na #22 v UK.
Január
- Sweet Child O'Mine získa pri udeľovaní Amerických hudobných cien ocenenie Najobľúbenejší singel. Pri skladbe Patience zaskočí za prechladnutého Adlera za bicími Don Henley.
Február
- S dvoma LP - Appetite For Destruction (na #2) a G N' R Lies (na #5) - v americkej Top 5 vyrovnáva skupina rekord spred 15 rokov.
Marec
- Paradise City sa zaraďuje v USA na #5 a v UK na #6. Skupinu sťahujú z programu plánovaného benefičného koncertu na pomoc obetiam AIDS "Rock And A Hard Place" v Radio City Music Hall, keď homosexuálni aktivisti namietajú proti textu piesne One In Milion, ktorý obvinila z rasizmu organizácia Simon Wiesenthaf Center. (Benefičný koncert sa nikdy neuskutoční.)
Jún
- Patience vystúpi na #4 v USA. (Skupina sa neúspešne pokúsi o predvýrobnú prípravu nového albumu v Chicagu, Illinois.) Remix nahrávky Sweet Child O'Mine vystúpi v UK na #6.
Júl
- Patience sa zaraďuje na # 10 v UK.
August
- Nightrain uviazne v USA na #93. Stradlina zatýkajú za výtržnosť na palube Lietadla spoločnosti US Air (vymočil sa na dlážku, slovne napadol stewardku a fajčil v oddelení pre nefajčiarov).
September
- Pri šiestom ročníku udeľovania cien MTV Music Video Awards v Losangeleskom Universal Amphitheater získa skupina ocenenie na poli heavy metatu za Sweet Child O' Mine. Na slávnosti zaspieva Rose s Tomom Pettym Free Fallin'. V UK vychádza Nighfrain tretí raz a vystúpi na # 17.
Október
- Stradlin sa priznáva k výtržníctvu. Súd vo Phoenixe mu ukladá pokutu vo výške $2 000 okrem toho musí zaplatiť $1 000 za upratovanie a dostáva 6-mesačnú podmienečnú lehotu, počas ktorej sa musí hlásiť. Na koncerte v Losangeleskom Colíseum, kde skupina vystúpi ako predkapela The Rolling Stones (ktorých sprevádza na obmedzenom počte ich koncertov v USA), Rose obviní Slasha z "tanca s pánom Brownstoneom". čo má byť narážka na drogy, a potom prehlási, že možno ide o jeho "posledný koncert s kapelou. Rose opäť na pódiu drží publiku 5-minútovú protidrogovú kázeň a zároveň sa ospravedlňuje za svoje prehlásenie, že skupinu opustí.
December
- Pri ročnom hodnotení hudobnej produkcie časopisu Billboard získa kapela ocenenia Najlepší album a Najlepší album dvojice/skupiny.
1990 január
- Navidomoči podnapití Slash a McKagan sa v priamom televíznom prenose zo 17. ročníka udeľovania Amerických hudobných cien správajú vulgárne.
- Za LP Appetite For Destruction získa skupina ocenenia Najlepší heavy-metalový interpret a Najlepší metalový album.
Marec
- Rose je v ankete časopisu Rolling Stone za rok 1989 označený za Najhoršie oblečeného speváka a Najhoršie oblečeného rockového interpreta, hoci skupina sa v tej istej ankete stane Najlepšou heavy-metalovou skupinou.
Apríl
- Na koncerte Farm Aid IV. na scéne Hoosier Dome v Indianopolise, Indiana, zahrá skupina skladby Civil War a Down On The Farm od skupiny UK Subs. (Skladbou Civil War súbor prispeje na dobročinný album hnutia na pomoc rumunským deťom Romanian Angel Appeal Nobody "s Child. )
V lasvegaskej Cupid's Wedding Chapel si Rose berie Erin Invictu Everly, dcéru speváka Dona Everlyho. V Los Angeles podáva Rose žiadosť o rozvod, ktorú zdôvodňuje neprekonateľnými nezhodami. (Dvojica sa bude naďalej schádzať
a rozchádzať.)
Jún
- Verzia piesne Boba Dylana Knockin' On Heaven's Door v podaní skupiny zaznie v programe Toma Cruisea "Days Of Thunder" a stane sa často opakovaným videoklipom vo vysielaní MTV.
Júl
- Pred Roseov dom vo West Hollywoode sa dostaví trinásť policajtov s vytiahnutými obuškami. Rose podá sťažnosť na úradovňu miestneho šerifa.
Október
- Skupinu opúšťa Adler. Po preskúšaní Martina Chambersa, bývalého člena Pretenders, a Adama Maplesa zo Sea Hag, sa náhradou zaňho stáva Matt Sorum z formácie Cult, ktorý na Slasha zapôsobil pri koncerte Cult na scéne Universal Amphitheater v kalifornskom Universal City. Guns N' Roses podávajú žalobu na sieť obchodov K-Mart za neoprávnené použitie názvu a fotografie skupiny v reklame na hračkársku biciu súpravu. V žalobe sa tvrdí, že skupine to spôsobilo "ujmu na jej reputácii, hodnote a duševné muky".
- Rose je prepustený na kauciu $5 000, keď bol predtým zatknutý za to, že údajne udrel svoju susedku Gabrielu Kantor fľašou po hlave, pretože sa rozhodla privolať políciu a sťažovať sa na hlasnú hudbu.
November
- Rose oficiálne požaduje, aby boli jeho susedke zakázané kontakty s ním alebo jeho manželkou.
December
- Skupina ďalej nahráva 35 skladieb, určených pre dvojalbum Use Your Illusion I And II, ktorý má vyjsť v júni 1991. Na LP majú byt' cover verzie skladieb Paula McCartneyho Live And Let Die a The Damned New Rose a hosťami pri nahrávaní sú Alice Cooper a Dizzy Reed, ktorý sa stane stálym klávesistom skupiny.
1991 Január
- Roseovo manželstvo je po 9 mesiacoch zrušené.
- Skupina vystúpi pred 120 000 divákmi na festivale "Rock In Rio II" na futbalovom štadióne Maracana v brazílskom Riu de Janeiro.
Apríl
- Manažér Alan Níven oznamuje, že v budúcnosti budú musieť novinári pri všetkých rozhovoroch s členmi kapely podpísať súhlas s tým, že konečné schválenie zverejnenia interview bude dávať manažment skupiny.
Máj
- Turné po USA. Axl v St.Luis napadol fanúšika škoda 200 000 dolárov,
60 zranených /po dvoch rokoch ho odsúdili, zaplatil pokutu 215 000 dolarov/.
August
- Vychádzajú dve LP Use Your Illusion a Use Your Illusion II.
1992 Február
- Skupina vydáva 9-minútovú pieseň Sweet Child O Maine.
- Rozbieha sa turné Use Your Illusion po celom svete.
05.02.1992
- Praha. Koncert na Strahove, predkapely na turné sú: Soundgarden a Faith No More.
- Svetové turné - 240 koncertov, 3,6 miliona divákov, 5 kontinentov.
- Turné trvalo skoro dva roky aj s prestávkami po celom svete.
- Austrália Melbourne 72 500 návštevníkov.
1993 máj
- Los Angeles USA pokračovanie turné v Európe a na blízkom
východe. Gilby spadol na motorke na na turné prišiel Izzy. Tel Aviv 50 000, Atény, Turecko, Londýn 60 000, Viedeň Izzyho vymenil Gilby, Buenos Aires 70 000.
- Predkapely: Blind Melon, Soul Asylum, The Cult.
- Koniec 250 000 Wattového Use Your Illusion World Tour.
November 1993
- The Spaghetty Incident - Vydanie nového albumu.
- Album sa skladá z prebratých pesničiek zo 60 a 70 rokov. Na GNR sa zosype vlna kritiky za trinástu pesničku ktorá nieje uvedená na prebale Look At Your Game, Girl. Pieseň napísal masový
vrah CH. Manson.
- Nasledujú súkromné projekty jednotlivých členov GNR.
- Duff vydáva sólo album Believe In Me.
1994
- Singel k filmu Interview With A Vampire Sympathy For The Devil.
Gilby Clarke vydáva sólo album Pawnshop Guitars.
1995
- Slash vydáva LP It´s Five O´Clock Somewhere s kapelou Slash´s Snakepit.
1996
- Duff a Matt dávajú dohromady kapelu Neurotic Outsiders.
1997
- Gilby vydáva druhý sólový album "The Hangover".
Marec 1998
- Izzy vydáva druhé sólový album 117°.
September
- Gilby vydáva tretí sólový album Rubber.
- Medzitým Axl vyhadzuje a príma členov z GNR.
Október
- Dáva sa dohromady nová zostava Guns N´Roses: W. Axl Rose (spev), Robin Finck (ex-Nine Inch Nails, sólová gitara), Paul Huge (doprovodná gitara), Tommy Stinson (ex-Replacements, basa), Dizzy Reed (klávesy) a John Freese (ex-Vandals, bice).
December
- Duff vydáva album Ten Minute Warning´s.
Pripravuje sa nový album GNR.
1999
- Oh My God nová pieseň z filmu End Of Days .
2000
- GNR hrá v the House of Blues Las Vegas.
2001 január Rock In Rio festival .
2001
- Nový album Guns N´Roses s novým zložením kapely.
- Nove piesne ešte niesu upresnené odzneli však na Rock In Rio III festival.
Január 14 2001
- Rio De Janeiro, Brazília
Axl Rose [ Vocals, Guitar ], Dizzy Reed [ Keyboards ], Tommy Stinson [ Bass ]
Paul Tobias [ Guitar ], Buckethead [ Guitar ], Brain [ Drums ]
Robin Finck [ Guitar ], Josh Freese [ Drums ]
September
- Nový album Chinese Democracy - ani September to nieje.
- Vydanie nového albumu bolo opäť presunuté na neurčito.
14.08.2002
- World Tour 2002 od 14 augusta 2002 do 04 januára 2003.
06.12.2002
- Všetky koncerty od koncertu v Philadelphií kde
čakalo 20 000 fanúšikov boli zrušené.
2003
- Podľa vyjadrenia Axla Rosa vydanie nového albumu
Chinese Democracy bolo presunuté na koniec roku 2003.
 
 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Dodatočný príjem je teraz k dispozícii pre každého po celom svete. Odkaz - https://plbtc.page.link/j5nk

(HenryPrile, 25. 11. 2020 16:28)

Vieme, ako sa stať bohatým a vy?
Odkaz - https://plbtc.page.link/j5nk

Online príjem je najjednoduchší spôsob, ako sa vám sen. Odkaz - https://plbtc.page.link/j5nk

(HenryPrile, 25. 11. 2020 15:17)

Investovať $ 1 dnes ,aby sa $ 1000 zajtra.
Odkaz - - https://plbtc.page.link/j5nk

Finančný robot je najlepším spoločníkom bohatých ľudí. Odkaz - https://plbtc.page.link/j5nk

(HenryPrile, 25. 11. 2020 11:03)

Finančný robot zaručuje všetkým stabilitu a príjmy.
Odkaz - https://plbtc.page.link/j5nk

Každý si môže zarobiť toľko, koľko chce teraz. Odkaz - https://plbtc.page.link/j5nk

(HenryPrile, 25. 11. 2020 10:39)

# 1 finančný expert v sieti! Pozrite sa na nového robota.
Odkaz - - https://moneylinks.page.link/6SuK

Pozrite sa na Nový finančný nástroj, ktorý vás môže zbohatnúť. Odkaz - https://plbtc.page.link/j5nk

(HenryPrile, 25. 11. 2020 9:58)

Dokonca aj dieťa vie, ako urobiť 100 dolárov dnes.
Odkaz - - https://plbtc.page.link/j5nk

Financial independence is what this robot guarantees. Link - https://z9s.ru/Sz

(HenryPrile, 25. 11. 2020 5:14)

The online job can bring you a fantastic profit.
Link - https://z9s.ru/Sz

Nechajte svoje peniaze rastú do hlavného mesta s týmto robotom. Odkaz - https://z9s.ru/Sz

(HenryPrile, 25. 11. 2020 4:20)

Robot nikdy nespí. To robí peniaze pre vás 24/7.
Odkaz - https://z9s.ru/Sz

страничен ефект съдържа Сравни цените! цена h51

(Easerty, 25. 11. 2020 4:07)

медицина генерични заместители за https://slimbg2.hatenablog.com/entry/2020/11/21/235530 от Канада причиняват вродени дефекти и лечение на язви сравнение https://slimbg2.hatenablog.com/entry/2020/11/21/235225 таблетки без рецепта
медицинско име за жените https://slimbg2.hatenablog.com/entry/2020/11/21/234359 Висококачествена медицина щитовидната жлеза и
природна алтернатива на и риск от сърдечни заболявания https://slimbg2.hatenablog.com/entry/2020/11/21/234120 свидетелство грижа за косата
генерични заместители за по-безопасно от това https://slimbg.hatenablog.com/entry/2020/11/21/225521 за бебето детоксикация
по време на бременност Най-доброто качество на достъпни цени https://slimbg.hatenablog.com/entry/2020/11/21/230925 сигурен в майчиното кърмене генерични заместители за
Най-довереният онлайн доставчик на платове
доза кат свръх доза https://slimbg.hatenablog.com/entry/2020/11/21/225009 използвайте проучването съставки болки в гърба лечение https://slimbg2.hatenablog.com/entry/2020/11/21/233737 вещества от първите ръце полипи
безпокойство страна влияе https://slimbg.hatenablog.com/entry/2020/11/21/225028 болка в гърдите малко хапче
diarreha
без рецепта
fskaldkjd

beautiful web site cool-mining

(Davidvek, 25. 11. 2020 2:29)

find more info https://cool-mining.com/en/mining-en/nicehash-miner-legacy-22-2-download-and-configure-miner-for-windows/

Vaše peniaze udržať rast 24/7 ak používate finančné robota. Odkaz - https://z9s.ru/Sz

(HenryPrile, 25. 11. 2020 0:07)

Finančný Robot je vaše budúce bohatstvo a nezávislosť.
Odkaz - https://z9s.ru/Sz

Robot je najlepším riešením pre každého,kto chce zarobiť. Odkaz - https://z9s.ru/Sz

(HenryPrile, 24. 11. 2020 23:13)

Nebojte sa, ak máte padáka. Práca online.
Odkaz - https://z9s.ru/Sz

humane resource crazy-mining

(GonzaloSpicy, 24. 11. 2020 20:46)

pop over to this web-site https://crazy-mining.org/majning-2/tt-miner-3-2-2-nvidia-miner-for-progpow-mtp-eaglesong-epic-ethash-blake2s/

Zarábať peniaze, nie vojna! Finančný Robot je to, čo potrebujete. Odkaz - https://z9s.ru/Sz

(HenryPrile, 24. 11. 2020 20:07)

Už nemusíš pracovať. Stačí spustiť robota.
Odkaz - https://z9s.ru/Sz

и алкохол че вместо купони of6

(Easerty, 24. 11. 2020 19:44)

Косопад наддаване на тегло https://slimbg2.hatenablog.com/entry/2020/11/21/234018 прахова помощ канадски болус насоки https://slimbg.hatenablog.com/entry/2020/11/21/225211 страна влияе покупка
Дискретен пакет Без рецепта https://slimbg2.hatenablog.com/entry/2020/11/22/000219 купон за повишаване на кръвното налягане
Няма нужда от рецепта препоръка за взаимодействие https://slimbg.hatenablog.com/entry/2020/11/21/225444 медицинско име канадски
за бебета използвани за незаконни вещества https://slimbg2.hatenablog.com/entry/2020/11/22/000327 реакция химично наименование причинява безсъние категория бременност https://slimbg.hatenablog.com/entry/2020/11/21/230432 печалба отстъпка
и лечение на язви опасности https://slimbg2.hatenablog.com/entry/2020/11/21/235202 сигурен за бебето ми опитвам
прах върху естествен i антибиотици https://slimbg.hatenablog.com/entry/2020/11/21/230512 факти и диария Отстъпка за продажба. генерична марка https://slimbg2.hatenablog.com/entry/2020/11/21/235225 Колко време можете да вземете? еректилна
малко хапче полуживот https://slimbg2.hatenablog.com/entry/2020/11/22/000327 хапчета Почувствайте отново първичния живот!
РїРѕРєСѓРїРєР°
и анемия пациентско разклоняване https://slimbg.hatenablog.com/entry/2020/11/21/225444 продължителна употреба Забележете отново в основния живот
срещу
Забележете отново в основния живот
fskaldkjd

Zarobiť peniaze 24/7 bez akýchkoľvek úsilie a zručnosti. Odkaz - https://moneylinks.page.link/6SuK

(HenryPrile, 24. 11. 2020 18:32)

Peniaze, peniaze! Zarobiť viac peňazí s finančným robotom!
Odkaz - - https://z9s.ru/Sz

Malé investície môžu priniesť veľa dolárov rýchlo. Odkaz - https://cutt.ly/choY4C2

(HenryPrile, 24. 11. 2020 13:58)

Najrýchlejší spôsob, ako vám peňaženku tučný je tu.
Odkaz - https://cutt.ly/choY4C2

XRumer 19.0 + XEvil 5.0 môže zlomiť viac ako 8400 Typ CAPTCHAs

(alena.tikhonovvasn5775zk, 23. 11. 2020 6:08)

Perfect update of captcha solution package "XRumer 19.0 + XEvil 5.0":

Captchas breaking of Google (ReCaptcha-2 and ReCaptcha-3), Facebook, BitFinex, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 12000 another types of captcha,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can use XEvil 5.0 with any most popular SEO/SMM programms: iMacros, XRumer, SERP Parser, GSA SER, RankerX, ZennoPoster, Scrapebox, Senuke, FaucetCollector and more than 100 of other software.

Interested? There are a lot of introducing videos about XEvil in YouTube.

Free XEvil Demo available.

See you later ;)

Free&easy to use youtube downloader, free and fast.

(Onlinepdf[Georiqphowydinjx,a,z], 20. 11. 2020 21:26)

Hello, just came across your articles, really appreciate your works!
Would like to share some useful website, hope you like it.
https://fabpdf.com/
https://myconverters.com
https://topten.review/
https://ytmp3.ch/
https://keepvid.best/

Finančná nezávislosť je to, čo tento robot zaručuje. Odkaz - https://bit.ly/35CIQS0

(HenryPrile, 20. 11. 2020 13:11)

Pri pohľade na ďalšie peniaze? Vyskúšajte najlepší finančný nástroj.
Odkaz - https://bit.ly/35CIQS0

Nemáš peniaze? Získajte ho online. Odkaz - https://bit.ly/35CIQS0

(HenryPrile, 20. 11. 2020 8:05)

Každý si môže zarobiť toľko, koľko chce teraz.
Odkaz - - https://bit.ly/35CIQS0


« predchádzajúci

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68 | 69 | 70 | 71 | 72 | 73 | 74 | 75 | 76 | 77 | 78 | 79 | 80 | 81 | 82 | 83 | 84 | 85 | 86 | 87 | 88

následující »