Choď na obsah Choď na menu
 


Guns n Roses

21. 6. 2009

Guns n Roses

Obrazek
História skupiny

1985
- Rose (vl. m. Wiliiam Bailey, nar. 1962 - svoje pravé priezvisko Rose sa dozvedel až ako 17-ročný, pretože jeho skutočný otec odišiel z domu, keď bol William ešte nemluvňa, a matka Sharon sa druhý raz vydala za L. Stephena Baileyho) z mesta Lafayette, lndiana, USA, si vyberie meno Axl podľa jednej z miestnych kapiel, s ktorou účinkoval v Indiane (svoje prvé hudobné skúsenosti získal vo veku 5 rokov ako člen kostolného zboru), a stopom odchádza do kalifornského mesta Los Angeles, kde sa má stretnúť so svojím starým priateľom Stradlinom (vl. m. Jeffrey Isbell), ktorý má za sebou roky neúspešného účinkovania v losangeleských kluboch. Dvojica sa spoji s gitaristom Traciiom Gunsom a založí skupinu Rose, potom Hollywood Rose a neskôr LA Guns. Adler (nar. v Ohiu) so Slashom (vl. m. Saul Hudson, nar. v Stoke-on-Trent, Staffordshire, UK) (jeho otec Anthony je autorom obalov LP platní, okrem iných albumu Joni Mitchell Court And Spark, a matka Ula je módna návrhárka a autorka kostýmov Davida Bowieho z filmu "The Man Who Feli To Earth"), spolužiaci zo strednej školy Bancroft Juníor, hrajú v skupine Road Crew, keď Slash uvidí Rosea a Stradlina v Losangelskom klube Gazzari's. (Adler predtým neuspel v skupine Poison, kde ho nahradil C.C. DeVille.) Posledným členom kapely je McKagan (vl. m. Michael McKagan), člen skupín zo Seattlu, ktorý zareaguje na inzerát, hľadajúci basgitaristu pre skupinu Road Crew. Členovia sa zhodnú v chuti hrať zemitý a dráždivý rock'n'roll a vyberú si nový názov, pretože predtým zamietli návrhy ako Heads Of Amazon a AIDS. Na prvý oficiálny koncert v Los Angeles sa dostavia dvaja diváci. Kapela sa stane miestnym kultovým favoritom, spájajúcim svoje predstavy punkového, níhilízmu s tradičným heavy metalom.
Jún
- Súbor začína americké turné "The Hell Tour '85".
1986 Máj
- Guns N' Roses vydávajú v náklade 10 000 exemplárov LP Live... Like A Suicide so 4 skladbami na značke Uzi/Suicide.
Júl
- Po intenzívnom koncertovaní v Kalifornii a ponukách od nahrávacích spoločností podpisuje súbor celosvetovú zmluvu so spoločnosťou Geffen Records prostredníctvom jej šéfredaktorov Toma Zutauta a Teresy Ensenat. Ešte pred podpisom si Rose oficiálne zmení meno na W. Axl Rose.
Keď skupina odmietne ponuku manažéra Aerosmith Tima Collinsa a vyhodí svoju pôvodnú manažérku Vicky Hamilton, podpisuje manažérsku zmluvu s tímom Alan Niven a Doug
Goldstein zo spoločnosti Satrvinski Brothers Management.
August
- Skupina začína nahrávať v štúdiu Rumbo v Canoga Park Los Angeles s producentom Mikeom Clinkom.
1987 Január
- Geffén vydáva LP Live... Like A Suicde, ktorá predtým vyšla na značke Uzi/Suicide.
Apríl
- Skupina účinkuje ako predkapela na americkom turné Iron Maiden, ale v polovici šnúry musí odstúpiť pretože Rose stratí hlas. V tom istom období posielajú Slasha na Havajské ostrovy zbaviť sa návyku na narkotiká. Väčšina členov kapely sa netají problémami s drogami a alkoholom.
Jún
- Pri prvej návšteve v UK vystúpi kapela v londýnskom klube Marquee.
Júl
- Začiatok amerického turné, tentoraz ako predkapela Mótley Crue.
August
- Vychádza debutová LP Appetite For Destruction nahratá v štúdiu Daryla Dragona Rumbo Recorders. Autorom skladieb, aranžmán a zároveň interpretom je celá skupina a producentom je Mike Clink. Album začína pomaly stúpať v rebríčkoch v USA i v UK.
Október
- Welcome To The Junqle vystúpi v UK na #67.
November
- GNR prichádzajú do UK na svoje prvé turné po veľkých scénach a ako predkapelu si berú heavy-metalovú formáciu Faster Pussycat. Medzi koncertmi je aj vypredané predstavenie v londýnskom Hammersmíth Odeon. Pri barovej šarvátke si Adler zlomí ruku a za bicími ho nahrádza bubeník skupiny Cinderella Fred Coury.
1988 Máj
- Počas štrnástich mesiacov nepretržitého koncertovania začínajú Guns N' Roses turné po najvýznamnejších scénach USA ako predkapela Aerosmíth, ale čoskoro sa stanú hlavnými interpretmi oni sami. McKagan sa žení a na jeden spoločný koncert s Aerosmith nájde za seba náhradu.
August
- Debutový album sa po 57 týždňoch v rebríčku konečne prebojuje na # 1 v USA, keď jeho predaj už prevýšil 5 miliónov exemplárov. V UK sa o rok dostane na #5. Skupina prerušuje americké turné, aby vystúpila na deviatom ročníku festivalu "Monsters Of Rock" v Castle Donington, Leicestershire, pred odhadovanými 92 000 divákmi. Ich tretie vystúpenie na veľkom festivale je prekazené, keď paródia na davový "tanec" pri piesni It's So Easy zapríčiní 2 úmrtia. Kapela sa o tom dozvie až po skončení svojho bloku a Rose pri odchode zo scény divákom údajne zaželal: "Dobre si to tu užite a nepohlušte sa," pričom skupina svoje vystúpenie už predtým tri razy prerušila a pokúšala sa upokojiť divákov. Súbor sa neskôr pripojí k turné Iron Maiden "Summer '88", ale keď Rose stratí hlas, musí niektoré kalifornské koncerty odrieknuť.
September
- Skladba Sweet Child O'Mine, venovaná Axlovej priateľke, vedie americký rebríček, hoci Axl sa hnevá, že spoločnosť Geffen ju skrátila zo šiestich na štyri minúty. V UK vystúpi singel na #24.
Október
- Welcome To The Jungle z posledného filmu s Clintom Eastwoodom "Dead Pool", v ktorom možno skupinu zazrieť v epizódnej úlohe (skladba sa stane hymnou fanúšikov futbalového klubu Cincinnati Bengals), vstúpi do rebríčka v USA na #57 a v UK na #31,. kde vychádza na singli s dvoma A stranami so skladbou Night Train. Rose hosťuje pri nahrávaní tretieho sólového albumu Dona Henleyho.
November
- Po skončení amerického turné s Aerosmith, počas ktorého Rosea v mestách Atlanta, Chicago a Philadelphia zadržala polícia, skupina ruší plánovanú návštevu UK s Metaliicou a dáva prednosť dlhšiemu odpočinku. Reedícia singla Welcome To The Jungle s B stranou Nightrain sa tentoraz v UK prepracuje na #24.
December
- Vychádza minialbum s ôsmimi skladbami G N' R Lies, na ktorom sú štyri skladby zo staršej LP Live - Like a Suilcide a štyri nové nahrávky. Skupina koncertuje v Japonsku a jej album Appetite For Destruction sa za 6 miliónov predaných exemplárov stane multiplatinovým. Welcome To The Jungle skončí v USA na #7.
1989
- Album G N' R Lies vystúpi po 39 týždňoch v rebríčku na #2 v USA a na #22 v UK.
Január
- Sweet Child O'Mine získa pri udeľovaní Amerických hudobných cien ocenenie Najobľúbenejší singel. Pri skladbe Patience zaskočí za prechladnutého Adlera za bicími Don Henley.
Február
- S dvoma LP - Appetite For Destruction (na #2) a G N' R Lies (na #5) - v americkej Top 5 vyrovnáva skupina rekord spred 15 rokov.
Marec
- Paradise City sa zaraďuje v USA na #5 a v UK na #6. Skupinu sťahujú z programu plánovaného benefičného koncertu na pomoc obetiam AIDS "Rock And A Hard Place" v Radio City Music Hall, keď homosexuálni aktivisti namietajú proti textu piesne One In Milion, ktorý obvinila z rasizmu organizácia Simon Wiesenthaf Center. (Benefičný koncert sa nikdy neuskutoční.)
Jún
- Patience vystúpi na #4 v USA. (Skupina sa neúspešne pokúsi o predvýrobnú prípravu nového albumu v Chicagu, Illinois.) Remix nahrávky Sweet Child O'Mine vystúpi v UK na #6.
Júl
- Patience sa zaraďuje na # 10 v UK.
August
- Nightrain uviazne v USA na #93. Stradlina zatýkajú za výtržnosť na palube Lietadla spoločnosti US Air (vymočil sa na dlážku, slovne napadol stewardku a fajčil v oddelení pre nefajčiarov).
September
- Pri šiestom ročníku udeľovania cien MTV Music Video Awards v Losangeleskom Universal Amphitheater získa skupina ocenenie na poli heavy metatu za Sweet Child O' Mine. Na slávnosti zaspieva Rose s Tomom Pettym Free Fallin'. V UK vychádza Nighfrain tretí raz a vystúpi na # 17.
Október
- Stradlin sa priznáva k výtržníctvu. Súd vo Phoenixe mu ukladá pokutu vo výške $2 000 okrem toho musí zaplatiť $1 000 za upratovanie a dostáva 6-mesačnú podmienečnú lehotu, počas ktorej sa musí hlásiť. Na koncerte v Losangeleskom Colíseum, kde skupina vystúpi ako predkapela The Rolling Stones (ktorých sprevádza na obmedzenom počte ich koncertov v USA), Rose obviní Slasha z "tanca s pánom Brownstoneom". čo má byť narážka na drogy, a potom prehlási, že možno ide o jeho "posledný koncert s kapelou. Rose opäť na pódiu drží publiku 5-minútovú protidrogovú kázeň a zároveň sa ospravedlňuje za svoje prehlásenie, že skupinu opustí.
December
- Pri ročnom hodnotení hudobnej produkcie časopisu Billboard získa kapela ocenenia Najlepší album a Najlepší album dvojice/skupiny.
1990 január
- Navidomoči podnapití Slash a McKagan sa v priamom televíznom prenose zo 17. ročníka udeľovania Amerických hudobných cien správajú vulgárne.
- Za LP Appetite For Destruction získa skupina ocenenia Najlepší heavy-metalový interpret a Najlepší metalový album.
Marec
- Rose je v ankete časopisu Rolling Stone za rok 1989 označený za Najhoršie oblečeného speváka a Najhoršie oblečeného rockového interpreta, hoci skupina sa v tej istej ankete stane Najlepšou heavy-metalovou skupinou.
Apríl
- Na koncerte Farm Aid IV. na scéne Hoosier Dome v Indianopolise, Indiana, zahrá skupina skladby Civil War a Down On The Farm od skupiny UK Subs. (Skladbou Civil War súbor prispeje na dobročinný album hnutia na pomoc rumunským deťom Romanian Angel Appeal Nobody "s Child. )
V lasvegaskej Cupid's Wedding Chapel si Rose berie Erin Invictu Everly, dcéru speváka Dona Everlyho. V Los Angeles podáva Rose žiadosť o rozvod, ktorú zdôvodňuje neprekonateľnými nezhodami. (Dvojica sa bude naďalej schádzať
a rozchádzať.)
Jún
- Verzia piesne Boba Dylana Knockin' On Heaven's Door v podaní skupiny zaznie v programe Toma Cruisea "Days Of Thunder" a stane sa často opakovaným videoklipom vo vysielaní MTV.
Júl
- Pred Roseov dom vo West Hollywoode sa dostaví trinásť policajtov s vytiahnutými obuškami. Rose podá sťažnosť na úradovňu miestneho šerifa.
Október
- Skupinu opúšťa Adler. Po preskúšaní Martina Chambersa, bývalého člena Pretenders, a Adama Maplesa zo Sea Hag, sa náhradou zaňho stáva Matt Sorum z formácie Cult, ktorý na Slasha zapôsobil pri koncerte Cult na scéne Universal Amphitheater v kalifornskom Universal City. Guns N' Roses podávajú žalobu na sieť obchodov K-Mart za neoprávnené použitie názvu a fotografie skupiny v reklame na hračkársku biciu súpravu. V žalobe sa tvrdí, že skupine to spôsobilo "ujmu na jej reputácii, hodnote a duševné muky".
- Rose je prepustený na kauciu $5 000, keď bol predtým zatknutý za to, že údajne udrel svoju susedku Gabrielu Kantor fľašou po hlave, pretože sa rozhodla privolať políciu a sťažovať sa na hlasnú hudbu.
November
- Rose oficiálne požaduje, aby boli jeho susedke zakázané kontakty s ním alebo jeho manželkou.
December
- Skupina ďalej nahráva 35 skladieb, určených pre dvojalbum Use Your Illusion I And II, ktorý má vyjsť v júni 1991. Na LP majú byt' cover verzie skladieb Paula McCartneyho Live And Let Die a The Damned New Rose a hosťami pri nahrávaní sú Alice Cooper a Dizzy Reed, ktorý sa stane stálym klávesistom skupiny.
1991 Január
- Roseovo manželstvo je po 9 mesiacoch zrušené.
- Skupina vystúpi pred 120 000 divákmi na festivale "Rock In Rio II" na futbalovom štadióne Maracana v brazílskom Riu de Janeiro.
Apríl
- Manažér Alan Níven oznamuje, že v budúcnosti budú musieť novinári pri všetkých rozhovoroch s členmi kapely podpísať súhlas s tým, že konečné schválenie zverejnenia interview bude dávať manažment skupiny.
Máj
- Turné po USA. Axl v St.Luis napadol fanúšika škoda 200 000 dolárov,
60 zranených /po dvoch rokoch ho odsúdili, zaplatil pokutu 215 000 dolarov/.
August
- Vychádzajú dve LP Use Your Illusion a Use Your Illusion II.
1992 Február
- Skupina vydáva 9-minútovú pieseň Sweet Child O Maine.
- Rozbieha sa turné Use Your Illusion po celom svete.
05.02.1992
- Praha. Koncert na Strahove, predkapely na turné sú: Soundgarden a Faith No More.
- Svetové turné - 240 koncertov, 3,6 miliona divákov, 5 kontinentov.
- Turné trvalo skoro dva roky aj s prestávkami po celom svete.
- Austrália Melbourne 72 500 návštevníkov.
1993 máj
- Los Angeles USA pokračovanie turné v Európe a na blízkom
východe. Gilby spadol na motorke na na turné prišiel Izzy. Tel Aviv 50 000, Atény, Turecko, Londýn 60 000, Viedeň Izzyho vymenil Gilby, Buenos Aires 70 000.
- Predkapely: Blind Melon, Soul Asylum, The Cult.
- Koniec 250 000 Wattového Use Your Illusion World Tour.
November 1993
- The Spaghetty Incident - Vydanie nového albumu.
- Album sa skladá z prebratých pesničiek zo 60 a 70 rokov. Na GNR sa zosype vlna kritiky za trinástu pesničku ktorá nieje uvedená na prebale Look At Your Game, Girl. Pieseň napísal masový
vrah CH. Manson.
- Nasledujú súkromné projekty jednotlivých členov GNR.
- Duff vydáva sólo album Believe In Me.
1994
- Singel k filmu Interview With A Vampire Sympathy For The Devil.
Gilby Clarke vydáva sólo album Pawnshop Guitars.
1995
- Slash vydáva LP It´s Five O´Clock Somewhere s kapelou Slash´s Snakepit.
1996
- Duff a Matt dávajú dohromady kapelu Neurotic Outsiders.
1997
- Gilby vydáva druhý sólový album "The Hangover".
Marec 1998
- Izzy vydáva druhé sólový album 117°.
September
- Gilby vydáva tretí sólový album Rubber.
- Medzitým Axl vyhadzuje a príma členov z GNR.
Október
- Dáva sa dohromady nová zostava Guns N´Roses: W. Axl Rose (spev), Robin Finck (ex-Nine Inch Nails, sólová gitara), Paul Huge (doprovodná gitara), Tommy Stinson (ex-Replacements, basa), Dizzy Reed (klávesy) a John Freese (ex-Vandals, bice).
December
- Duff vydáva album Ten Minute Warning´s.
Pripravuje sa nový album GNR.
1999
- Oh My God nová pieseň z filmu End Of Days .
2000
- GNR hrá v the House of Blues Las Vegas.
2001 január Rock In Rio festival .
2001
- Nový album Guns N´Roses s novým zložením kapely.
- Nove piesne ešte niesu upresnené odzneli však na Rock In Rio III festival.
Január 14 2001
- Rio De Janeiro, Brazília
Axl Rose [ Vocals, Guitar ], Dizzy Reed [ Keyboards ], Tommy Stinson [ Bass ]
Paul Tobias [ Guitar ], Buckethead [ Guitar ], Brain [ Drums ]
Robin Finck [ Guitar ], Josh Freese [ Drums ]
September
- Nový album Chinese Democracy - ani September to nieje.
- Vydanie nového albumu bolo opäť presunuté na neurčito.
14.08.2002
- World Tour 2002 od 14 augusta 2002 do 04 januára 2003.
06.12.2002
- Všetky koncerty od koncertu v Philadelphií kde
čakalo 20 000 fanúšikov boli zrušené.
2003
- Podľa vyjadrenia Axla Rosa vydanie nového albumu
Chinese Democracy bolo presunuté na koniec roku 2003.
 
 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

第一借錢網擁有全台最多的借錢資訊

(RalphHar, 15. 2. 2020 0:29)

第一借錢網擁有全台最多的借錢資訊

https://168cash.com.tw/

HQ Instagram 2012 - 2019 Aged Accounts Starting from 1$

(SamuelBrurb, 14. 2. 2020 15:17)

Accounts are ALL made in 2011 - 2014 ! They are HIGH Quality accounts and 100% secure (They come with OGE) - Mail Access included

What are these used for? Growing, Claiming, Botting - These accounts are more likely to hit explore & will grow faster!

1 Account is $4
https://sellaccs.net

Skype & Telegram : congmmo
ICQ : @652720497
Email : congmmo@gmail . com

Twitter 2010-2017 Aged Accounts - Starting from 1$

(AgedTwitter-vex, 14. 2. 2020 13:20)

HQ Twitter 2007 - 2019 Aged Accounts Starting from 1$
Prices:
2017,2018,2019-1$ per account
2015,2016-4$ per account
2013,2014 - 5$ per account
2012 - 6$ per account
2011 - 7$ per account
2010 - 8$ per account
2009 - 10$ per account
2008 - 20$ per account ( limited stock)

The Accounts
Have zero or less than 50 followers.
Gender can be both male and female.
May or may not have profile pic and tweets.
I have full access to the accounts,
Accounts are delivered instant after paying.
My Contact Info

Email - congmmo@gmail . com

https://sellaccs.net

Discord : CongMMO#9766
Skype & Telegram : congmmo
ICQ : @652720497

Please don't PM here on this website , i rarely check it
For quick response contact me on discord or email.

Join my discord server to buy instantly - Link

Instant Buy from the below link
Buy link

Due to timezone difference it might take some time to get back to you. Please wait patiently.

I am verified seller here and have 100% positive feedback

Payments Methods Accepted- BTC, Paypal (additional transaction/miner fee )

Please don't waste my time if u r not serious.

Terms
All sales are final, once accounts delivered, no refunds
Twitter rules are becoming very strict everyday so I will not be held responsible for the suspension or banning of account in the near future.

I also sell accounts with followers, check my other threads.

Buy Fake and Real Passport, Drivers License, Visa, Citizenship, ID cards, Resident Permits, Certificates

(Shelbyscoop, 13. 2. 2020 9:13)

https://vipnoveltydocs.com/buy-citizenship/
https://vipnoveltydocs.com/buy-us-citizenship-online/
https://vipnoveltydocs.com/buy-canadian-citizenship-online/
https://vipnoveltydocs.com/buy-australian-citizenship-online/
https://vipnoveltydocs.com/buy-eu-citizenship-online/
https://vipnoveltydocs.com/requirements-for-citizenship/
https://vipnoveltydocs.com/buy-passport/
https://vipnoveltydocs.com/buy-belgium-fake-passport/
https://vipnoveltydocs.com/buy-fake-australian-passport/
https://vipnoveltydocs.com/buy-fake-brazilian-passport/
https://vipnoveltydocs.com/buy-fake-german-passport/
https://vipnoveltydocs.com/buy-fake-chinese-passport/
https://vipnoveltydocs.com/buy-fake-denmark-passport-online/
https://vipnoveltydocs.com/buy-fake-japanese-passport-online/
https://vipnoveltydocs.com/buy-fake-netherlands-passport/
https://vipnoveltydocs.com/buy-fake-singapore-passport-online/
https://vipnoveltydocs.com/buy-fake-swedish-passport-online/

https://vipnoveltydocs.com/buy-fake-australian-id-card-online/
https://vipnoveltydocs.com/buy-fake-belgian-id-card-online/
https://vipnoveltydocs.com/buy-fake-dutch-id-card-online/
https://vipnoveltydocs.com/buy-fake-finnish-id-card-online/
https://vipnoveltydocs.com/buy-fake-malaysian-id-card-online/
https://vipnoveltydocs.com/buy-fake-german-id-card-online/
https://vipnoveltydocs.com/buy-fake-italian-id-card-online/
https://vipnoveltydocs.com/buy-fake-portuguese-id-card-online/
https://vipnoveltydocs.com/buy-fake-us-id-card-online/
https://vipnoveltydocs.com/buy-fake-swedish-id-card-online/
https://vipnoveltydocs.com/buy-fake-spanish-id-card-online/
https://vipnoveltydocs.com/buy-counterfeit-euro-bills-online/
https://vipnoveltydocs.com/buy-fake-us-dollar-bills-online/
https://vipnoveltydocs.com/buy-fake-canadian-drivers-license-online/
https://vipnoveltydocs.com/buy-fake-french-drivers-license-online/
https://vipnoveltydocs.com/buy-fake-australian-drivers-license-online/
https://vipnoveltydocs.com/buy-fake-german-drivers-license-online/
https://vipnoveltydocs.com/buy-fake-uk-drivers-license-online/
https://vipnoveltydocs.com/buy-fake-belgian-drivers-license-online/
https://vipnoveltydocs.com/buy-fake-irish-drivers-license-online/
https://vipnoveltydocs.com/buy-fake-italian-drivers-license-online/
https://vipnoveltydocs.com/buy-fake-netherlands-drivers-license-online/
https://vipnoveltydocs.com/buy-fake-norwegian-drivers-license-online/
https://vipnoveltydocs.com/buy-fake-portuguese-drivers-license-online/
https://vipnoveltydocs.com/buy-fake-spanish-drivers-license-online/
https://vipnoveltydocs.com/buy-fake-us-drivers-license-online/
https://vipnoveltydocs.com/buy-fake-swiss-drivers-license-online/

Game LIFE 遊戲情報

(ThomasLug, 12. 2. 2020 18:40)

Game LIFE 遊戲情報

https://gamelife.tw/portal.php

GH TRADE CS GO DOTA 2

(AndrewDat, 11. 2. 2020 20:40)

TRADENETWORK CS GO DOTA 2

https://vk.com/id295067473

Traders Community, Dota CSGO, Лучший трейрер, Обзор сервиса, Лучший трейрер, Dota 2, Лучший трейрер

Marked!

(Philliptib, 10. 2. 2020 5:12)

Alarming personality of expression. Obey it up!

Selling Aged Twitter Accounts for Cheap 2008-2015

(Robertinvog, 9. 2. 2020 6:10)

Premium Aged Twitters 2007-2013

- all come with the original email, means they're as good as your own, will last a long time!
- long 1 week replacement policy
- responsive after-sales support

Prices:
2007 - $20
2008 - $15
2009 - $10
2010 - $8
2011 - $7
2012 - $6
2013 - $5
MAJOR bulk discounts when ordering 10+ accounts! [packaged deal here]

Where you can contact me,PM me here!

https://sellaccs.net

Skype & Telegram : congmmo
ICQ : @652720497
Email : congmmo@gmail . com


Payments Accepted:
BTC,ETH,ETC,LTC or Payoneer or Paypal
Paypal fees will be paid by the buyer
No refunds allowed, if you're having issues with an account you've bought I will gladly replace within the first hour of purchase!
Thank you!

娛樂城介紹

(Vincentgen, 9. 2. 2020 5:14)

娛樂城介紹


https://forum.tw-sportslottery.com/thread-119-1-1.html

excellent website l2soft eu

(ThomasMap, 7. 2. 2020 9:50)

Check This Out https://l2soft.eu/

kostenlose chips huuuge casino

(ohne einzahlung casino , 4. 2. 2020 5:02)

poker automat online spielen , casino royal kostenlos spielen - geldspielautomaten kaufen nrw : geld mit spielen verdienen erfahrungen .

ImmexyMacyloclado

(StephenSyday, 3. 2. 2020 23:24)

https://vk.com/@-191121327-fucking-teens-videos-brand-new
https://vk.com/@-191124353-spongebob-nude-porn-video
https://vk.com/@-191122947-niki-manaj-showin-her-big-butt-naked
https://vk.com/@-191121572-asian-massage-and-sex
https://vk.com/@-191123999-virgin-girls-hot-pussy
https://vk.com/@-191124569-petite-teen-young-nude
https://vk.com/@-191121642-house-swinging-wife
https://vk.com/@-191121834-paradise-hotel-girls-naked
https://vk.com/@-191121190-teen-blond-sexy-teen
https://vk.com/@-191124501-mature-couples-and-non-clitorial-sex
https://vk.com/@-191123853-cameron-diaz-porno-pictures
https://vk.com/@-191123090-dick-girl-warrior-women
https://vk.com/@-191122630-show-me-cute-pussy
https://vk.com/@-191123747-nude-pics-hands-jobs
https://vk.com/@-191121707-shakira-nude-naked-images
https://vk.com/@-191123670-sex-video-nylon-extreme
https://vk.com/@-191122840-questions-to-ask-online-dating-email
https://vk.com/@-191123670-xxx-carmella-bing-gif
https://vk.com/@-191121976-old-black-grandma-pussy
https://vk.com/@-191122186-jin-goo-dating
https://vk.com/@-191121572-sex-gif-amateur-amandabarnes
https://vk.com/@-191123670-christian-dating-love-quotes
https://vk.com/@-191122947-roosterteeth-gavin-and-barbara-dating
https://vk.com/@-191121190-dating-for-seniors-over-80
https://vk.com/@-191122564-teen-closeup-clit-in-shorts
https://vk.com/@-191121190-inside-fitness-model-search
https://vk.com/@-191120947-leg-o-porn-star
https://vk.com/@-191122056-north-indian-women-pics
https://vk.com/@-191121508-zurich-hook-up-bars
https://vk.com/@-191122564-naked-girls-humping-on-chairs-gifs
https://vk.com/@-191123670-his-first-tranny-sex
https://vk.com/@-191124569-girl-naked-face-down
https://vk.com/@-191122564-naked-girl-with-a-temperature
https://vk.com/@-191123934-nude-couple-mirror-shots
https://vk.com/@-191121896-british-asian-free-dating-sites
https://vk.com/@-191123670-mila-kunis-adult-movie
https://vk.com/@-191121190-naked-girls-with-big-ass-sketches
https://vk.com/@-191120836-are-lauren-and-scotty-still-dating
https://vk.com/@-191124569-girls-sexis-the-king-of-fighters
https://vk.com/@-191122305-xogogo-com-teen-sex-tube
https://vk.com/@-191121412-trisha-krishna-naked-xxx-sex-photo
https://vk.com/@-191122186-asian-dating-indianapolis
https://vk.com/@-191121834-spank-her-behind
https://vk.com/@-191123934-jennifer-aniston-en-xxx
https://vk.com/@-191123853-full-screen-asian-porn-piks
https://vk.com/@-191122840-naked-thick-white-women-with-big-butts
https://vk.com/@-191121139-free-junior-girl-porn-tubes
https://vk.com/@-191122305-business-lunch-dating-site
https://vk.com/@-191121896-foto-sex-party-hot
https://vk.com/@-191124569-baby-boob-eve-got

【揚歌-教學麥克風直營店】官方線上購物網站─JM-180B有線麥克風擴音器│無線麥克風擴音器│揚歌小蜜蜂│專營教學麥克風及教學擴音器

(ThomasLug, 2. 2. 2020 22:48)

【揚歌-教學麥克風直營店】官方線上購物網站─JM-180B有線麥克風擴音器│無線麥克風擴音器│揚歌小蜜蜂│專營教學麥克風及教學擴音器

https://mic-shop.com/

spielothek online merkur

(geldspielautomaten gebraucht kaufen hamburg , 2. 2. 2020 10:37)

bitcoin casino bonus und promo code , book of ra deluxe online kostenlos spielen ohne anmeldung - casino book of ra tipps : bwin casino gute spiele .

Donate

(ThhavisJex, 31. 1. 2020 23:06)

Donate some money 5536 9138 0823 2983 Mastercard Russia

【揚歌-教學麥克風直營店】官方線上購物網站─JM-180B有線麥克風擴音器│無線麥克風擴音器│揚歌小蜜蜂│專營教學麥克風及教學擴音器

(JasonKig, 31. 1. 2020 20:18)

【揚歌-教學麥克風直營店】官方線上購物網站─JM-180B有線麥克風擴音器│無線麥克風擴音器│揚歌小蜜蜂│專營教學麥克風及教學擴音器

https://mic-shop.com/

valid cc

(Brianthums, 30. 1. 2020 5:28)

https://valid-cc.com

Car, auto, avto

(JamesWaype, 29. 1. 2020 18:04)

Автомир поиск
Лучшие автомобильные статьи
https://clck.ru/M6tfX

#ahb9HWy7eFk

valid cc

(Briannalox, 29. 1. 2020 2:04)

https://valid-cc.com

valid cc

(Brandonlox, 28. 1. 2020 1:24)

https://valid-cc.com


« predchádzajúci

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53

následující »