Choď na obsah Choď na menu
 


Bunny hop

4. 5. 2009

Bunny hop je technika, ktorú keď sa naučíte ručne používať tak môžete využívať chyby hl enginu. Hlavný efekt bhopu je, že po viacerých skokoch za sebou zrýchľujete až na maximálnu rýchlosť na úkor nastavení na serveri.

     Hlavnou a podstatnou vecou, ktorú budeme potrebovať je trpezlivosť a veľa času. Neexistuje žiadny 100 % návod, tak sa Vám to pokúsim vysvetliť čo najjednoduchšie. Bude to hlavne na vás či sa do toho pustíte. Je ale dôležité aby ste ovládali nejaké základy jumpingu, aspoň Strafe Jump. Pokiaľ ste zvyknutý skákavať na medzerníku alebo na inej klávese je možné že sa Vám to bude učiť ťažšie. Ja mám skákanie nastavené na koliesku myši , taktiež senzitivita myši je na Vás.

 

Fázy bunny hopu

Rozbeh: Rozbehneme sa (W - držíme), keď máme rýchlosť stlačíme (D-držíme) a na tú istú stranu točíme myšou.

Skok 1:  V momente keď slačíte D a točíte myšou do tej istej strany,  pustíte klávesu (W) a súčasne skočíte. Čím presnejšie načasovanie tým lepšie. Pri momente skoku by ste už nemali točiť myšou.

Vo vzduchu: Držíme (D) a zároveň točíme myšou do tej istej strany (strafe). Môžete robiť aj multistrafe (podrobnejšie v Long Jump), aby ste ďalej doleteli.

Dopad 1, Skok 2: V okamihu dopadu ihneď skok, pustíme (D) a prestaneme točit myšou do prava, zároveň stalčíme (A) a začneme točiť do ľavej strany. TreBa trafiť ten správny moment.

 

      Potom opať fáza vo vdzuchu a po nej opäť dopad a ďalší skok do opačnej strany. Na prvý krát to nespravíte, chce to len tréning a tréning.

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.